Paslaugos
Choose Us Section

Trakų Autocentras - transporto priežiūros kompleksas. Norint patenkinti visus kliento norus, šiame autocentre įrengta aukščiausios kokybės įranga, kuri leidžia pasiekti norimą rezultatą greičiau ir kokybiškiau. Autocentras neapsiriboja tik auto mechanikos darbais, taip pat atliekame su automobilio švara ir su kėbulo darbais susijusius darbus. Jeigu ieškojote autoservisas Trakai, tai pakliuvote į patikimas rankas!

Automobilio švara yra aktuali kiekvienam, todėl Trakų Autocentras turi ir rankinę automobilių plovyklą. Plovykloje transporto priemonė nuodugniai išvaloma, pasirūpinama, kad mašina blizgėtų tarsi nauja.

TAC taip pat gali padėti nupirkti automobilį iš įvairių Europos šalių bei Šiaurės Amerikos, patarsime – kokia labiausiai atitinka Jūsų poreikius, įvertinsime jos būklę, pateiksime rekomendacijas. Suprantame, kad be patirties tinkamiausios mašinos pasirinkimas yra labai sudėtingas procesas, tad bendradarbiaukite su profesionalais, kurie greitai ras Jūsų poreikius labiausiai tenkinantį automobilį.

Viskas, ko reikia Jūsų automobiliui – vienoje vietoje!

Automobilių remontas

Rankinė automobilių plovykla

Naudojamos gamtą saugojančios priemones

Užsiregistruoti internetu
Steps

Kodėl verta rinktis TAC?

  • Darbus atliekame greitai, sutartu laiku, kadangi suprantame, jog kasdienybė be transporto priemonės – komplikuota.
  • Paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis. Informuojame apie kainas prieš teikiant paslaugas, kad klientas galėtų įvertinti, ar tai jį tenkina.
  • Nemokamai konsultuojame, atsakome į klientui rūpimus klausimus.
  • Pilnai pasirūpinsime Jūsų transporto priemone nuo gedimų iki švaros.
  • Suteikiame visapusišką mašinos patikrą bei remonto darbus nuo A iki Ž.
  • Komandoje dirba tik patys geriausi savo sferos specialistai, kurie turi ilgametę patirtį, tad jiems nėra neįveikiamų užduočių.
Contact Us

Kaip mus rasti?

 

Trakai
Susisiekti su mumis