Išmetimo Sistemų Remontas

Duslintuvų remontas reikalingas ne tik dėl nemalonių garsų, kurie priverčia praeivius atsisukti kai pravažiuojate, tačiau ir dėl taršos, kuri skleidžiama iš netinkamai veikiančios  išmetimo sistemos. Žinoma, naudodami tokią mašiną gadinate ne tik savo, tačiau taip pat ir kitų žmonių sveikatą. Kiekvienas atsakingas vairuotojas turi pasirūpinti, kad išmetimo sistema būtu tvarkinga, sandari.

Kada reikalingas išmetimo sistemų remontas?

Išmetimo sistemų remontas gali būti reikalingas dėl daugelio skirtingų priežasčių. Gana dažnai prie to prisideda korozija, kadangi jos metu gadinama  išmetimo sistema. Dažniausiai taip gali atsitikti dėl žiemos metu barstomos druskos mišinio, taip pat ir drėgmės. Todėl rekomenduojame automobilį plauti reguliariai.

Išmetimo sistemos gedimai dažniausiai pašalinimi naudojant duslintuvų suvirinimo technologiją. Visgi, kai korozijos padarinių daug – duslintuvas dažniausiai yra keičiamas nauju.

Išmetimo sistemų remonto darbai

Išmetimo sistemų remontas apima skirtingus etapus ir tuo pačiu skirtingų dalių tvarkymo darbus. Dažniausiai tenka tvarkyti šiuos:

  1. Duslintuvų virinimo darbai.
  2. Gofrų keitimo darbai.
  3. Katalizatoriaus keitimo darbai.
  4. Katalizatoriaus išpjovimo darbai.
  5. Duslintuvų tarpinių keitimas arba remontas.
  6. Duslintuvų sandarinimo žiedo keitimas arba remontas.
  7. Išmetimo kolektorių keitimo darbai.
  8. Duslintuvų bakelių remonto arba kitimo darbai.
  9. Ir kiti išmetimo sistemų remonto darbai.