Padangų Montavimas-Balansavimas

Kokybiškos automobilio padangos garantuoja trumpesnį stabdymo kelią, geresnį automobolio valdymą blogomis oro sąlygomis. Tiesa, reikalingos ne tik sertifikuotos, bet būtent Jūsų transporto priemonei labiausiai tinkamos padangos, pagal nurodytas jūsų automobilio gamintojo rekomendacijas.

Trakų Autocentras ne tik pasirūpins padangų montavimo ir balansavimo darbais, tačiau ir patars – kokios padangos labiausiai tinka Jūsų transporto priemonei.

Padangų montavimo ir balansavimo svarba

Tiek profesionalus padangų  montavimas, tiek balansavimo darbai suteikia transporto priemonei kur kas daugiau saugumo, ją tinkamai ir saugiai valdyti. Važinėdami su netinkamai sumontuotomis padangomis rizikuojate tiek savo paties, tiek kitų žmonių gyvybe.

Kada turi būti atliekamas padangų balansavimas?

Padangų balansavimo darbai turėtų būti atliekami tokiu atveju, kai važiavimo metu jaučiate diskomfortą, dažniausiai vibraciją vaire.

Balansavimo darbai taip pat turi būti atliekami po avarijų, po nedidelių įvažiavimų į duobes ir panašiai. Pakeitus padangas – tai daryti būtina, tad patogiausia  vienoje vietoje gauti visas reikalingas paslaugas.

Trakų autocentras meistrai darbus atliekama greitai, sutartu laiku, kadangi supranta, kad kasdienybė be transporto priemonės yra kur kas sudėtingesnė. Juolab, darbams naudojama inovatyvi įranga, kuri padeda pasiekti maksimalų tikslumą. Galiausiai, teikiamos nemokamos konsultacijos padangų pasirinkimo bei priežiūros klausimais, tad pasirūpinkite savo transporto priemone jau šiandien – užsukite pas mus. Darbams taikomos nuolaidos, tad sekite mūsų pasiūlymus ir pasinaudokite jais. Mokėkite mažiau, tačiau gaukite profesionalias paslaugas ir meistrų patarimus ne tik padangų, tačiau ir kitais klausimais.

Geros padangos – saugios kelionės!