Važiuoklės Remontas

Tinkamai funkcionuojanti automobilio važiuoklė gali užtikrinti saugumą bei komfortą kelyje. Ji yra tarpininkas tarp  transporto priemonės kėbulo bei kelio dangos.

Tvarkingos važiuoklės sistemą sudaro keli skirtingi komponentai: svirtys, spyruoklės, amortizatoriai ir visi jie privalo tinkamai veikti, kad važiuoklė būtų tvarkinga.

Trakų Autocentro specialistai gali atlikti automobilio važiuoklės patikrą bei įvertinti būklę ir atlikti visus reikalingus važiuoklės remonto darbus.

Kas signalizuoja netinkamą važiuoklės darbą?

Sklindantys bildesiai, pašaliniai garsai iš automobilio pakabos, vairo nestabilumas.

Važiuoklės remonto darbai
 1. Šarnyrų keitimo darbai.
 2. Svirtčių keitimo darbai.
 3. Spyruoklės keitimo darbai.
 4. Sailenblokų keitimo darbai.
 5. Rato guolių keitimo darbai.
 6. Rato stebulių keitimo darbai.
 7. Šarnyro gaubtų keitimo darbai.
 8. Amortizatorių keitimo darbai.
 9. Traukių keitimo darbai.
 10. Vairo traukių antgalių, apsaugos darbai.
 11. Kiti važiuoklės remonto darbai.

Jums nereikia gaišti savo laiko bandant suprasti – kas yra važiuoklė ir kaip ji veikia. Atvykite pas mus ir mes įvertinsime jos funkcionalumą, o pagal poreikius, jeigu reikės – pakeisime reikiamas jos dalis.

Mūsų komandoje dirba tik patyrę meistrai, kurie pasiruošę ištiesti Jums pagalbos ranką ir sutvarkyti ne tik važiuoklės, tačiau taip pat ir kitus transporto priemonės gedimus. Svarbiausia nelaukti, kol maži gedimai virs dideliais ir rekomenduojama kreiptis pas profesionalus dar tada, kol jų tvarkymas – greitas, paprastas.

Važiuokite saugiai, komfortabiliai ir būkite atsakingas!